Vi på Skyab

Ledning

Jonas Hacksell

Jonas Hacksell

Telefon: 08 55036378

E-post jonas@skyab.se

Patric Lindroos

Patric Lindroos

Marknad, Säljare ute

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0708 218357

E-post patric@skyab.se

Christopher Sandberg

Christopher Sandberg

Avdelningsansvarig service

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0703 567576

E-post christopher@skyab.se

Jesper Jansson

Jesper Jansson

Kvalitet och miljösamordnare

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0730 873124

E-post jesper@skyab.se

Git Hörning

Git Hörning

HR

Telefon: 08 55036378

git@skyab.se

Order, Säljare inne, Ekonomi

Cissi Eriksson

Cissi Eriksson

Säljare inne

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0738 382400

cecilia@skyab.se

Frida Hedman

Frida Hedman

Säljare inne

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0702 493310

frida@skyab.se

Catrin Öhrn

Catrin Öhrn

Lön och ekonomiadministratör

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0725 773747

catrin@skyab.se

Servicetekniker, Mekaniker

Robert Kulifai

Robert Kulifai

Servicemekaniker

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0702 879911

robert@skyab.se

Lloyd Gillenberg

Lloyd Gillenberg

Servicetekniker

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0725 013090

lloyd@skyab.se

Conny Sandberg

Conny Sandberg

Servicetekniker

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0727 440041

conny@skyab.se

Kalle Hjulström

Kalle Hjulström

Servicemekaniker

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0730 409503

kalle@skyab.se

Returmottagare

Carin Kock

Carin Kock

Returmottagare

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0730 496636

carin@skyab.se

Linus Martinsson

Linus Martinsson

Returmottagare

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0725 250065

linus@skyab.se

Chaufförer

 Ulf Erdtman

Ulf Erdtman

Chaufför

Telefon: 08 550363 78
Mobil: 0702 219877

ulf@skyab.se

Robert Olsson

Robert Olsson

Chaufför

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0725 854013

ro@skyab.se

  Esa Stockborn

Esa Stockborn

Chaufför

Telefon: 08 55036378
Mobil: 0722 222794

esa@skyab.se